• TurkishEnglishGermany

Cihaz Tekniği

Killzone UV (Ultraviyole) lambalı uçan haşere yakalama cihazları (Insect Light Traps) 2 farklı metal kasa tipinde imal edilmektedir.
1. DKP sac üzerine Elektrostatik Toz boya kaplamalı
2. 304 Kalite Orjinal Paslanmaz Çelik
DKP : 1mm kalınlığında galvaniz sac üzerine elektrostatik toz boya yapılarak imal edilmektedir. Adetli üretimlerde istenilen renk kodunda imalat yapılmaktadır.
Paslanmaz Çelik : 1mm kalınlığında Finlandiya firması Outokumpu firmasının paslanmaz ürünleri tercih edilmektedir. Bu husus gerektiği zaman üretimde kullanılan metale ait ürün sertifikası ile belgelendirilmektedir.
Ürünlerimizde kullanılan Elektronik ateşleyiciler dünyanın en büyük elektrik malzeme üreticisi Osram ve Tridonic gibi dünya markalarından seçilmektedir.
Uçan haşereleri kendine çekerek yapışkan plaka tarafından yakalanmasını sağlayan Ultraviyole lambalar ise , Alman devi Havells Sylvania ‘nın ürünleridir. Shatterproof (Kırıldığında dağılmayan ) özellikli UV lambalarımızın Teflon (UV geçirgenliği yüksek olması sebebiyle Teflondan başka bir polimer malzeme asla kullanılmamalıdır.) kaplanmasında İngiltere’den ithal edilen sarf malzemeler kullanılmaktadır. cihazlarımızda 43 cm ve 60 cm’lik UV lambalar kullanılmaktadır.
Cihazlarımızda İtalyan markası AAG Stucchi ‘nin duyları tercih edilmektedir.
Tüm cihazlarımızda olası elektrik problemlerinin teşhisinde kolaylık sağlaması için kontrol sinyal lambası kullanılmıştır. Ayrıca Power kablosu ve montaj aparatları cihazla birlikte satılmaktadır.
Ürünlerimiz CE sertikasına sahip olup Sağlık bakanlığı Aktif madde içermeyen Biyosidal ürün yönetmeliği gereği “Bakanlık Bildirimi ” yapılmıştır. Bu hususlara ait evraklara buradan ulaşabilirsiniz.
23 Ocak 2018 78 okunma
killzone

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Uv lambalar ne sıklıkla değiştirilmelidir?

UV lamba üreticileri mak imum 12 ayda bir lambaların değiştirilme ini önermektedir Lamba içeri inde bulunan ,UV ışığı yayan kimya alların 5000-8000 aat ara ında ömürleri olduğunu ve...

Sinek öldürme cihazı nasıl çalışır?

Killzone Sinek öldürme cihazları uçan haşereleri üzerine çekmek için ultraviyole ışıktan yararlanır Cihazlarda kullanılan UV lambalar 315-385 nm Dalga boyu ara ındaki UV-A ışını...

Kurulum Tekniği

Gıda işletmelerine kurulan Killzone EFK cihazlarından mak imum verim alınabilme i için bazı hu u lara dikkat etmek gerekmektedir Uçan haşere mücadele inde bu hu u lara dikkat edilir e...

Yandex.Metrica