• TurkishEnglishGermany

Hakkımızda

Gelişen teknoloji ve yeniliklerle birlikte, özellikle gıda imalathaneleri başta olmak üzere Pest Control faaliyetleri Non- Toxic (Zehirsiz) uygulamalar içermektedir. Bu uygulamaların en önemli adımlarından bir tanesi de, UV (Ultraviyole) ışınlarının cezbediciliği ve yapışkan tuzakların yakalama özelliğinin birleşimden oluşan Uçan Haşere Yakalama (Insect Light Traps) cihazlarıdır.
Killzone Sinek Yakalama Cihazları olarak; kalite, verimlilik ve estetik kaygıları ön planda tutularak, konumlandırma noktasına göre 4 farklı EFC (Electric Fly Control) cihazı imal etmekteyiz. Konumlandırıldığı alanı 365 gün/24 saat monitör etmenin yanı sıra, problem teşkil eden haşere türünün de sayısının azalmasını sağlayan EFC cihazlarımız, kaliteli metal aksam ve elektronik parçalar kullanılarak hassas bir işçilikle imal edilmektedir. No name hiçbir malzemenin kullanılmadığı ürünlerimiz, düşük gerilim yönetmeliğine (Low Voltage Directive 2014/35/EU( eski 2006/95/EC) uygun şekilde CE SERTİFİKASYONUNA ve T.C Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Kurumundan alınmış “AKTİF MADDE İÇERMEYEN BİYOSİDAL ÜRÜNLER BİLDİRİM KAYIT BELGESİ” ne sahiptir. Üretmiş olduğumuz Sinek Yakalama cihazlarının sertifikalarına aşağıdan göz atabilirsiniz.
Sertifikalarımız
AKTİF MADDE İÇERMEYEN BİYOSİDAL ÜRÜNLER BİLDİRİM KAYIT BELGESİ   CE SERTİFİKASYONUNA
Killzone.com.tr web sitemizde ürünlerimiz, sertifikalarımızteknik rehberlerimiz ve iletişim bilgilerimiz yer almaktadır. Ayrıca web sitemiz SSL sertifikası ile güvenli site olarak korunmaktadır.
Ürünlerimizin isimleri ve açıklamalarına ÜRÜNLER menüsünden ulaşabilirsiniz.
22 Ocak 2018 187 okunma
Yandex.Metrica